I.WiLL.LoVe.YoU.F0ReVeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
I.WiLL.LoVe.YoU.F0ReVeR

Добре Дошли
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Kakva Priqtelka si

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Swetli0

Swetli0


Брой мнения : 174
Age : 32
Localisation : Blagoevgrad
Registration date : 07.04.2007

Kakva Priqtelka si Empty
ПисанеЗаглавие: Kakva Priqtelka si   Kakva Priqtelka si Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 9:41 pm

1.Скарала си се през деня с най-добрата си приятелка. Вечерта обаче премисляш отново и ти става ясно, че си прекалила в упреците и съвсем не си била права. Ще направиш ли първата крачка към сдобряването?
а)При подходящ случай ще си призная, че не съм била права
б)Ще изчакам известно време, тъй като и двете не бяхме прави
в)Естествено, ще и се извиня на следващия ден и ще я помоля да ми прости


2.Едно момче от твоя клас пред всички се подиграва за новите ти обувки. Какво ще направиш ?
а)Ще му кажа, че неговото мнение съвсем не ме интересува
б)Ще му заявя също пред всички, че съвсем не харесвам как той се облича и това, че не му харесват обувките ми, може само да ме радва
в)Ще измънкам нещо като "ха-ха, много смешно" и ще му обърна гръб


3.По време на купон нещо става с приятелката ти. Тя започва да танцува диво, да се смее и да пее. Всички я наблюдават много смутено. Ти какво ще предприемеш ?
а)Ще отида при нея и също ще започна да пея и танцувам; двете ще се наслаждаваме на шоуто
б)Ще разговарям с другите, надявайки се да отвлека вниманието, за да не я гледат
в)Ще се засрамя от нейното поведение и няма да я погледна повече


4.Ти мечтаеш за същото момче, в което е влюбена и най-добрата ти приятелка. Как ще продължавате двете ?
а)Вероятно и двете ще се опитаме да го свалим
б) Ще го заговоря и ще се опитам да се запознаем, само така ще мога да разбера дали той предпочита мен или нея
в)Няма да и казвам, че и аз го харесвам и тайно ще се надявам


5.В дискотеката танцуваш с едно момче, което харесваш, но знаеш, че то е приятел на твоя съученичка. Изведнъж той те притиска силно до себе си и се опитва да те целуне. Как ще реагираш ?
а)Ще се засмея, леко ще го отдалеча от себе си и ще продължа да си танцувам сама
б)Е, малък флирт няма да навреди на никого
в)Ще му разкажа, че е отвратителен и че всичко ще разкажа на съученичката си


6.Oбещала си на съседите тази вечер да отидеш у тях и да гледаш детето им докато те са на гости. Но се обажда приятелката ти и те кани на кино, като ти казва, че и момчето, което толкова много харесваш, също ще бъде там. Какво ще решиш ?
а)Ще помоля друга приятелка да отиде и да гледа детето на съседите
б)Ще кажа на съседите, че съм болна и ще отида на кино, защото никога не бих изпуснала подобен шанс
в)Колкото и да ми е тежко, ще си изпълня поетото обещание към съседите


7.Случайно виждаш на улицата приятелките си, които се заливат от смях, но ти не знаеш защо, докато всички останали явно знаят и се забавляват много. Какво ще направиш ?
а)Ще ги попитам направо защо се смеят
б)Ще изчакам да ми кажат, а ако не ми кажат, ще си тръгна обидена
в)Ще се присъединя към тях, ще слушам какво си говорят, ще се смея заедно с тях, като се преструвам, че знам за какво става дума


8.Би предпочела да имаш приятел...
а)С когото можеш открито да разговаряш по всички въпроси
б)Който изглежда на външен вид много добре и с когото би могла да преживееш много вълнуващи моменти
в)Който държи на теб и ще ти докаже, че ти си най-важното нещо в неговия живот


Znachi Vseki otgovor A - 2 tochki ; B - 1 tochka ; C - 0 tochki

От 0 до 5 точки:
Ти си истинска приятелка. С теб всеки може да се чувства добре, да се забавлява, както и да разговаря на сериозни теми. Ти не се преструваш, а контактуваш с хората с открито сърце. Твоята естественост те прави много симпатична. Внимавай обаче другите да не се възползват от открития ти нрав и да започнат да злоупотребяват с това !


От 6 до 10 точки:
Ти си душата на всяка компания и много обичаш да си в центъра на вниманието. Винаги знаеш какво искаш и как да го получиш. Много хора ти се възхищават, но не изисквай това от всички. Така ще ги отблъснеш още повече. Понякога си помисли, че и ти си човек като останалите.


От 11 до 16 точки:
На теб може да се разчита на 100 % . Когато твоя приятелка има някакъв проблем, ти непременно намираш време за нея и се грижиш заедно да го разрешиш. По-често обаче трябва да казваш мнението си открито, независимо че понякога то може да не се харесва на другите, но така те ще те ценят още повече.
Върнете се в началото Go down
^_^BeBcHuUu^_^

^_^BeBcHuUu^_^


Брой мнения : 415
Age : 31
Registration date : 07.02.2007

Kakva Priqtelka si Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kakva Priqtelka si   Kakva Priqtelka si Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 10:34 pm

imam 3 to4ki 3 to4kiiiiiii Very Happy king ( vijdate li kolko dobra priqtelka sym )
Върнете се в началото Go down
https://i-love-you.bulgarianforum.net
 
Kakva Priqtelka si
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
I.WiLL.LoVe.YoU.F0ReVeR :: Забава :: Тестчета-
Идете на: